17 Mayıs Çarşamba Banko Maçlar

0

17 Mayıs çarşamba banko maçlar ve banko yorumlar.. İddaa’da banko maçlar veren Günün Kuponu sitesinin takip edin, kazanın.. Her gün kazandıran banko maçlar ve maç yorumlarının yanı sıra banko kuponlar ve hazır kuponlar ile de kazandıran Günün Kuponu sitenizde.

486 Arsenal Tula – Amkar

Düşme hattındaki Arsenal Tula kazanıp önündeki Orenburg veya Krylya Sovietov’dan en az 1’inin puan kaybetmesini bekleyecek ki en azından play-out’a katılıp ligde kalma şansını sürdürsün. Bunu başarmak için karşılarında uygun bir rakip var. Hedefsiz Amkar son 4 maçı da gol atamadan kaybetti. Konuk ekipte savunmanın as ismi Zanev cezaı. Arsenal Tula kazanır.

493 Ostersunds – Sirius

Ostersunds’un oynadığı son 7 resmi maçta da karşılıklı gol atıldı. Bu maçlardan biri 4-4 biten Elfsborg deplasmanıydı. Sirius’un da son 3 maçında karşılıklı gol atılırken bunlardan 2’sinde 3.5 üstü sonuç çıktı. Ev sahibinde savunmadan as isim Bergqvist’in sakatlığı var, oynaması beklenmiyor. Orta saha Hopcutt da cezalı. İki ekibin de son dönem performansları karşılıklı gol var bahsini işaret ediyor.

491 Hammarby – Malmö

Geride kalan 8 haftada 20 puan toplayarak liderliği elinde bulunduran Malmö’nün son 5 maçın 4’ünde gol de yemiş olması dikkat çekici. İç sahadaki 4 maçta 5 gol atan Hammarby tehlike yaratabilir. Özellikle Malmö’nün savunmasında 3 as isim Safari, Yotun ve Brorson’un cezalı, Konate’nin sakat oluşu, 2 ismin de durumunun belirsiz olması sebebiyle defansta aksamasını bekliyorum. Hammarby’de de defansın as ismi Saevarsson cezalı. Ev sahibi gol atarak zorluk çıkarabilir ama Malmö de boş geçmez. ‘’Var’’ ideal.

17.05.2017 Çarşamba iddaa tahminleri ve banko kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda.. Hafta içi ve hafta sonu maç yorumları ile fark yaratan Günün Kuponu sitenizde her gün güncellenen içeriği ile sizlere kazandırmaya devam ediyor. 

CEVAP VER