Sudamericana Kupası Tahminleri 11.08.2016

0

11.08.2016 Perşembe gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumlarına Sudamericana Kupası maçları ile devam edelim. Nesine.com’un başarılı yazarı Mertcan Bulca’nın bu maçlara özel iddaa tahminleri aynı zamanda gununkuponu.net de Kendisi Güney Amerika’nın uzmanları arasında yer almaktadır. Habertürk iddaa ve Nesine’de yazılarına devam etmektedir.

636 Depor Anzoategui – Sport Huancayo

Venezuela temsilcisi Anzoategui 2002’de, Peru ekibi Huancayo’da 2007’de kurulmuş kulüpler. Bir başka değişle mazileri yok. Ev sahibi 5 kez katıldığı Sudamericana’da yalnızca 1 kez ilk turu geçebildi. Kaleci Vega, 5 aydır kulüpte ücretlerin ödenmediğini söyleyerek kulübün zor durumda olduğunu açıkça itiraf etti.Huancayo rakibinden her yönüyle daha üstün bir takım. Özellikle rövanşta yüksek rakım avantajı da kullanarak turu geçeceklerini tahmin ediyorum. Huancayo, 90 dakika sonunda kaybetmeden sahadan ayrılır.

635 Aucas – Real Garcilaso

Bence Sudamericana’da ilk turun sonucu kestirilmesi en güç eşleşmelerinden biri. Sebebine gelecek olursak; her iki takımda şuanda saha içinden çok dışındaki problemlerle uğraşıyor. Son 2 yıldır Ekvador’un en üst liginde yer alan Aucas, Quito bölgesinin takımı olduğundan 2 bin 800 metrelik rakım avantajına sahip olsa da rakip Peru’dan Garcilaso’da 3 bin 400 metreden geliyor. Bu iki kulüp aynı zamanda kendi liglerinde küme düşme korkusu yaşıyor. Bunun dışında mali sıkıntılar ve teknik adamlarının gelecekleri büyük belirsizlik içerisinde. Karşılıklı gol var, denenebilecek en uygun seçim gibi gözüküyor.

637 Blooming – Plaza Colonia

Bolivya takımı Blooming, daha önce 4 kez bu kupada yarışsa da hiçbirinde ilk turu geçme başarısı gösteremedi. Bununla birlikte herhangi bir rakım avantajları da yok. Plaza Colonia ise Uruguay’da mucizevi şampiyonluğunun ardından ilk kez Sudamericana’da yarışma hakkı kazandı.Açıkçası önemli isimlerle birlikte teknik adamlarını da kaybettiler ve yeni çalıştırıcıları Leonel Rocco ile ilk resmi maçlarını oynayacaklar. Her iki takımda tam bir kapalı kutu. Gol 2-3 ideal tercih.

638 Palestino – Libertad

Filistinli göçmenler tarafından kurulan Palestino ilk kez Sudamericana’da yer alıyor. Son yıllarda ciddi gelişim gösterdiler. Riquelme’den oluşan golcü boşluğunu Benegas ile doldurmayı başardılar. Şili Ligi’nde geride kalan 2 haftada gösterdikleri performans başarılıydı. Tabii bu maç sahaları yetersiz olduğundan Universidad Chile’nin stadı Nacional’de oynanacak. Libertad kupanın en deneyimli takımlarından biri, 2013’te yarı final görmüşlerdi. Beraberlik seçiminin ön plana çıktığını düşünüyorum.


 

CEVAP VER