Pazar Basketbol iddaa kuponu 16.10.2016

0

16 Ekim pazar gününe özel basketbol iddaa kuponu yine Tutan Kupon’dan. Tekten kaybeden kuponlarına bu sefer son vermek istiyor! Hazır kuponlar ve misli kuponlarımız ile sizlere yol göstermeye devam edeceğiz. Her gün kazandıran iddaa kuponları ve banko kuponlar Günün Kuponu Sitenizde.

Pazar Basketbol iddaa kuponu

16-ekim-pazar

Best Balıkesir – Büyükçekmece

Best Balıkesir, Süper ligdeki ilk maçında Galatasaray deplasmanında yenilse bile zaman zaman rakibiyle başa baş oynayarak dikkat çekmiş, ancak özellikle oyun kurucu pozisyonundaki sıkıntı dikkatleri çekmişti. O pozisyona da hafta içi bir tavkiye yaptı Balıkesir ekibi ve geçtiğimiz sezonu Beşiktaş’ta bitiren Culpepper ile anlaştı. Culpepper skor yönü kuvvetli bir isim. Kendi skorunu yaratabilen, şutu ve penetresi olan bir silah ancak takımı oynatma konusunda istenileni ne kadar karşılar soru işareti. Bu nedenle ilk haftadan çok olumlu bir katkı yapmasını beklemek biraz iyimserlik olabilir. Lige Trabzon karşısında aldığı farklı galibiyet ile başlayan Büyükçekmece ise oldukça oturmuş bir takım görüntüsürde. Geçtiğimiz sezon iyi işler yaptıkları kadroya çok önemli takviyeler gerçekleştirdiler. Yeni yabancılarından da ilk maçta bekledikleri katkıyı fazlasıyla aldılar. Çok tempolular, rahat hücum ediyorlar. Bu nedenle Balıkesir’de de yüksek skorlu geçmesini beklediğim maçı kazanırlar.

Pazar iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER