Oranı Düşen Maçlar 1 Nisan Cuma

0

1 Nisan Cuma gününe özel oranı düşen maçlardan oluşan kupon hazırladık. NBA maçlarının erken açılan oranlarını değerlendirelim istedim.. Bu biraz da risk.. Malum sakat haberleri veya dinlendirilmeler vs olunca oranlar anlık olarak efsane değişiyor. Ancak dün aldığımız risk tuttu.. Bugün de ufak bir risk almak istedim.. Aklıma da yatanlar oldu!

Oranı Düşen Maçlar 1 Nisan Cuma

nba_KUPONU_1_NİSAN

Bu maçlardan GSW – Boston maçının alt bitmesi normal sonuç olur. Golden’in son maçları genelde alt bitiyor. İlk yarı efsane oynuyorlar, ikinci yarı maçı rölantiye alıyorlar bu da skoru düşürüyor.. İç sahada galibiyet serisini devam ettirirler diye düşünüyorum ancak 225 sayı biraz zor.. Boston’un da dış atışları o düzeyde karşılık verecek güçte değil.. Alt denenebilir.

Utah’ın oyununu çok beğeniyorum. Geçen ayın en iyi takımlarından biri. Sahasında kazanmaları normal sonuç olacaktır. 6.5 handikap kesin değişecektir diye düşünüyorum.. Bu nedenle bu bahis de aklıma yatanlar arasında!

Son maçta biraz tereddüt var.. O maçın yerine diğer basketbol kuponumuzdan da bir maç yazabilirsiniz. Cleveland deplasmanda kazanır oranı düşüyor.. Ancak ona da çok güvenemedim.. Bu haliyle daha güzel durdu..

 

CEVAP VER