Euro 2016 Tahminleri: 117 Ukrayna – Kuzey İrlanda

0

16 Haziran Perşembe Euro 2016 tahminleriyine usta yazarımız Cem Top’tan geliyor.. Euro 2016 maçlarına her gün güncel olarak sizler için işliyor! Her gün banko maçlar ile sizlere kazandıran hazır kuponlar siteniz Günün Kuponu yine dopdolu.. Maç yorumlarının yanı sıra sitede size her gün kazandıran ustalardan kuponlar ve single bahisler sizi bekliyor. İddaa’da tek kazandıran site olduğu gerçeğini unutmadan her gün düzenli takip edelim.. Yeni sezonda bomba isimler yine gündemi meşgul edeceğiz!

117 Ukrayna – Kuzey İrlanda

Avrupa Şampiyonası C Grubunda ilk maçında Almanya’ya mağlup olan Ukrayna, gruptan çıkış amacını gerçekleştirmek için kayıpsız geçmek zorunda olduğu Kuzey İrlanda maçına çıkacak. Polonya’ya mağlup olarak turnuvaya başlayan Kuzey İrlanda ise son maçını Almanya ile oynayacağını hesaba katarak, bu karşılaşmaya farklı bir motivasyonla başlayabilir.

Ukrayna’yı Almanya karşısında beğendiğimi söylemeliyim. Bilhassa hücuma kalabalık çıktıkları anlarda turnuvanın favorilerinden Almanya’yı zor durumlara düşürmeyi başardılar. İrlanda karşısında defansif çekinceleri bir yana bırakarak oynayacak olmaları gol ya da goller bulma şanslarını yükseltiyor. Tempo yaptıklarında mutlaka Kuzey İrlanda defansını da hataya zorlayacaklardır.

Kuzey İrlanda ise Polonya ile oynadığı karşılaşmada göz dolduran bir futbol sergileyemedi. 90 dakika genelinde sadece bir organize atak geliştirebildiler. Bunun dışında yerleşik savunmada kalabalık şekilde beklemeyi seçtiler. Kalabalık arasında eritemedikleri akınlarda da önemli tehlikeler yaşadılar.

Bu maçta galibiyet ibresi Ukrayna’dan yana gözüküyor. Banko kuponlar için yazılabilir. Yüksek oran arayanlar için 2.30’dan handikaplı Ukrayna galibiyetini önereceğim.

(Maç Kodu: 117) TAHMİN: H1Oran: 2.30

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Perşembe’ye merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER