Euro 2016 Tahminleri: 115 Fransa – Arnavutluk

0

Euro 2016 Maç yorumların Cem Top devam ediyor. Bir çok maçı doğru analiz eden usta yazarımız turnuva boyuncu maç yorumları ve iddaa tahminleri ile sizlerle olacak. İddaa’da kazandıran siteniz 15.06.2016 maçlarından oluşan dopdolu içeriği ile sizlere kazandırmaya devam edecek. Hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa kuponları her gün gununkuponu.net’te.

115 Fransa – Arnavutluk

Avrupa Futbol Şampiyonası grup aşamasında ilk maçlar tamamlandı. Bugün oynanacak karşılaşmalarla ikinci maçlara başlıyoruz. Başlangıç aşamasında takımları sizlere detaylı olarak tanıttığımızdan bundan sonrasında tahminlerimizde kısa ve öz bilgilere yer vereceğiz.

Kesin favori olarak çıktığı karşılaşmada galibiyeti Payet’nin füzesiyle elde eden Fransızlar, bence dizilişten kaynaklanan arıza nedeniyle topu kanatlara taşıyamadılar ve Rumenlerin kilidini açmaları zor oldu. Maç öncesi basın toplantısında Deschamps, sistemi değiştireceğine dair sinyaller verdi ki, bence bu karar Fransa açısından olumlu sonuçlar doğurabilir. Romanya galibiyeti sonrası bu maça büyük bir güvenle çıkacaklar.

Güçlü Fransa karşısına cezalı Lorik Cana’dan yoksun çıkacak Arnavutluk, muhtemelen Romanya’nın gösterdiği direnişin bir benzerini sergilemeye çalışacaktır. İleride yapılması gereken şok baskıları ve defans-ofans geçişlerini ne derece becerebilecekler orası muamma. Zaten yerleşik savunmada da çok pozisyon verdikleri ilk maçta dikkatleri çekmişti. İşleri zor görünüyor.

Fransa erken bir gol bulacak olursa, maçı çok rahat bir skorla tamamlayabilir. İddaa bu maça iki handikap açmasına karşın ben daha garanti gördüğüm tek handikabı değerlendirme taraftarıyım.

(Maç Kodu: 115) TAHMİN: H1Oran: 1.55

Euro 2016 iddaa tahminleri her gün siteniz Günün Kuponu’nda.. İddaa’da size her gün kazandıran sitenizi takip ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Bahis üzerine bir çok öneri ve bonusları da bulabileceğiniz sitenizde güncel içerik ve faydalı bilgiler sizi bekliyor.

CEVAP VER