Euro 2016 Tahminleri: 114 Romanya – İsviçre

0

Euro 2016 Maç yorumların Cem Top devam ediyor. Bir çok maçı doğru analiz eden usta yazarımız turnuva boyuncu maç yorumları ve iddaa tahminleri ile sizlerle olacak. İddaa’da kazandıran siteniz 15.06.2016 maçlarından oluşan dopdolu içeriği ile sizlere kazandırmaya devam edecek. Hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa kuponları her gün gununkuponu.net’te.

114 Romanya – İsviçre

Avrupa Futbol Şampiyonası grup aşamasında ilk maçlar tamamlandı. Bugün oynanacak karşılaşmalarla ikinci maçlara başlıyoruz. Başlangıç aşamasında takımları sizlere detaylı olarak tanıttığımızdan bundan sonrasında tahminlerimizde kısa ve öz bilgilere yer vereceğiz.

Turnuvanın açılış maçında ev sahibi Fransa’ya kök söktüren Romanya, mücadelesi ve organize görüntüsüyle alkış almıştı. Aradaki güç farkına rağmen saha parselasyonunu başarıyla yapan Rumenler, pas kanallarını tıkayarak zaman zaman tehlikeli kontrataklara da imza atmışlardı. İsviçre önünde de temel oyun planlarından taviz vermeden oynamalarını bekliyorum.

İlk maçta Arnavutluk’u 1-0 mağlup eden İsviçre ise maç başında öne geçmesine ve ilk yarıda rakibi 10 kişi kalmasına rağmen farkı attıramamıştı. Tabi bu noktada Seferovic’in cömertçe harcadığı pozisyonlara da atıf yapmamız gerek. Öte yandan maç içinde 2-3 kez defansları arkasına adam kaçırdılar ki, gelişen tehlikeli ataklardan Arnavut forvetler faydalanamadı. Benzer fırsatları Rumenlere verecek olurlarsa büyük ihtimalle topu ağlardan alırlar.

Bu karşılaşmada benim tercihim “Romanya yenilmez” seçeneği olacak. Organize ve diri bir takım olarak İsviçre’nin gol ayaklarını durdurmaları olası.

(Maç Kodu: 114) TAHMİN: H1Oran: 1.45

Euro 2016 iddaa tahminleri her gün siteniz Günün Kuponu’nda.. İddaa’da size her gün kazandıran sitenizi takip ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Bahis üzerine bir çok öneri ve bonusları da bulabileceğiniz sitenizde güncel içerik ve faydalı bilgiler sizi bekliyor.

CEVAP VER