Euro 2016 Tahminleri: 107 Almanya – Ukrayna

0

12 Haziran Pazar Euro 2016 maçlarına özel yorumları Cem Top’un kaleminden bir de okuyun! Usta yazarımız sizin için Her Gün maçları yorumluyor. Euro 2016 maçlarının hepsine özel analizler ile Günün Kuponu okurlarına kazandırmaya devam ediyor. Güncel içeriği ile hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri her gün sitenizde!

107 Almanya – Ukrayna

Günün en önemli karşılaşmasında turnuvanın favorilerinden Almanya, Ukrayna karşısında görücüye çıkacak. Katıldığı her organizasyonun otomatikman favorisi olarak gösterilen Almanlar bu turnuvada beklentileri karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Eleme grubunda 10 maçta 22 puan toplayan panzerler, Polonya’nın bir puan önünde grubu lider tamamlamışlardı. Hazırlık döneminde ise istikrarsız sonuçlar aldıklarını görmüştük. Joachim Löw’ün bu dönemdeki kadro arayışları, söz konusu sonuçlar üzerinde etkili oldu. UEFA tarafından yayınlanan muhtemel kadrolara baktığımızda başarılı teknik adamın ileri ucun şekillendirilmesi konusunda gerek isim gerekse de sistem olarak son kararını verdiğini görüyoruz. Ukrayna karşısında büyük ihtimalle Gomez, Almanya’nın gol silahı olacak ve bu futbolcuyu Müller, Mesut ve Draxler destekleyecek.

Rus futbol ekolünün temsilcilerinden Ukrayna, deyim yerindeyse ters bir takım. Sıkı ve sert bir savunmaya sahipler ve zaman zaman yaptıkları şok baskılardan kazandıkları topları olumlu değerlendirmeyi biliyorlar. Eleme grubunda oynadıkları 10 maçta 2’si İspanya’dan olmak üzere toplam 5 gol yediler. 6 maçta kalelerini gole kapadılar. Hazırlık döneminde de Galler, Güney Kıbrıs, Romanya ve Arnavutluk’u mağlup etmişlerdi. Andriy Yarmolenko, Evgen Konoplyanka ve Roman Zozulya ile 4-3-3 başlamaları bekleniyor. Takım halinde topun arkasına geçip kanatlardan hızlı hücum şekillendirmeleri sürpriz olmaz. Bakalım Almanlar’ı gafil avlayabilecekler mi? Almanya ilk yarım saatte bir gol bulup düğümü çözemezse oldukça zorlanabilir. Yine de puan kaybedeceklerini düşünmüyorum.

TAHMİN: (1)Oran: 1.35

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
  • 2 maçı Almanya kazanırken, 2 maç berabere bitti.Ukrayna bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
  • Almanya 7 gol atarken, Ukrayna 2 golle karşılık verdi.
  • 3 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 2 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.

CEVAP VER