Euro 2016 Tahminler: 131 Hırvatistan – İspanya

0

Euro 2016 Salı maçlarına özel tahminler ile sizlere yine yol gösteren isim Cem TOP olacak! Usta yazarımız Cem Top sizler için Euro 2016 maçlarını tek tek incelemeye devam ediyor. Her gün banko maçlar ile birlikte Hazır Kuponlar ve banko kuponlarımız ile fark yaratan site olmaya devam ediyoruz. Günün maçlarından kuponlar, analizler ve daha fazlası Günün Kuponu’nda olmaya devam ediyor!

131 Hırvatistan – İspanya

A Milli Futbol takımımızın da bulunduğu D Grubunda ilk iki sırayı paylaşan Hırvatistan ile İspanya üçüncü ve son grup maçına çıkıyorlar. Beraberlik halinde iki takım el ele üst tura yükselecekler. Hırvatistan’ın mağlup olması, millilerimizin de yenilmesi durumunda Hırvatistan – Çek Cumhuriyeti maçı berabere bittiğinden averaj hesapları devreye girecek.

İlk maçlarında bizi yendikten sonra Çeklerle 2-2 berabere kalan Hırvatlar, o maçın ikinci devresinde sayısız gol fırsatını harcamış ama iki pozisyonda konsantrasyon kaybı yaşayıp 2 gol yemişti. Bu maçta çok daha organize ve topa hâkim bir takımla karşılaşacaklarından savunmada çok daha dikkatli oynayacaklardır. Modric’in sakatlığı dolayısıyla görev alamayacak oluşu Hırvatlar için önemli bir handikap. Mandzukic’in durumu da belirsizliğini koruyor.

İki maçta 6 puan yapan İspanyollar ise gerek Çek Cumhuriyeti maçında gerekse de millilerimize karşı çok rahat bir oyun ortaya koydular. İki karşılaşmada ortalama %62 oranında topa sahip oldular ve maça hükmettiler. Açıkçası beraberlik bile İspanyollara grup liderliği için yetecek. Bu durumda oyunu ne kadar domine edecekler bilinmez. Kesin olan tek şey %92 pas başarısını bu maçta da devam ettirmeye çalışacakları.

Açıkçası bu maç için bir galip tahmin etmek istesem İspanya derim çünkü Modric’in yokluğunda Hırvatlar orta alanda bocalayabilir. Öte yandan iki takımın kendilerini pek sıkmamaları da söz konusu olabilir. Dolayısıyla 2,5 altı da seçenekler arasına alınmalı.

(Maç Kodu: 131) TAHMİN: ALTOran: 1.40

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Salı gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER