Euro 2016 Tahminler: 129 K.İrlanda – Almanya

0

Euro 2016 Salı maçlarına özel tahminler ile sizlere yine yol gösteren isim Cem TOP olacak! Usta yazarımız Cem Top sizler için Euro 2016 maçlarını tek tek incelemeye devam ediyor. Her gün banko maçlar ile birlikte hazır kuponlar ve banko kuponlarımız ile fark yaratan site olmaya devam ediyoruz. Günün maçlarından kuponlar, analizler ve daha fazlası Günün Kuponu’nda olmaya devam ediyor!

129 K.İrlanda – Almanya

C Grubunun diğer maçında beklentilerin üzerine çıkan Kuzey İrlanda ile beklentilerin altında kalan Almanya karşılaşacaklar. Ukrayna’nın bu grupta sonunculuğu kesin olduğundan Kuzey İrlanda kaybetse de grubu üçüncü sırada bitirecek ancak farklı bir mağlubiyet almak istemeyecekleri hatta önce bir puana ulaşmaya çalışacakları aşikâr.

Kuzey İrlanda eleme gruplarında yaptığı gibi Avrupa Şampiyonasında da çok iyi becerdiği set oyunu ve duran organizasyonlarıyla maçlara tutundu. Muhtemelen güçlü Almanya karşısında savunmada kalabalık bekleyip elde ettikleri duran top fırsatlarını iyi değerlendirmeye çalışacaklardır. Ward ve Davis bu maçta da Kuzey İrlanda’nın önemli kozları olarak sahada yer alacaklar.

Eleştirilerin odağındaki Joachim Löw’ün Almanya’sı sahip olduğu potansiyeli sahaya yansıtamadığı için tabiri caizse yerden yere vuruluyor. Löw’ün klasik santfora yer vermeden oynattığı oyun tarzı çok verimli sonuçlar vermiş gibi gözükmüyor. Maç öncesi UEFA’nın verdiği muhtemel kadroya bakacak olursak, bu maçta da benzer bir diziliş izleyeceğiz. İleri uçta Müller’in forma giymesi bekleniyor.

İki takım arasında bariz bir güç farkı var. Öte yandan bu turnuvada kalabalık savunma yapan takımların aradaki bu tür kalite farklarını kapattığına ve zor gol yediklerine tanık oluyoruz. Her şeye rağmen Almanya’nın galibiyete yakın olduğunu söylemeye gerek yok ancak oran çok düşük. Doğal olarak alternatiflere yönelmeliyiz. Handikaplı Almanya veya “Karşılıklı Gol Yok” seçenekleri tercih edilebilir.

(Maç Kodu: 129) TAHMİN: H2Oran: 1.55

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Salı gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER