Euro 2016 Tahminler: 123 İzlanda – Macaristan

0

18 Haziran Cumartesi maç yorumlarına EURO 2016 maç tahminleri ile başlıyoruz.. Hafta sonu olması nedeni ile Euro 2016 maçları haricinde de bir kaç lig mevcut. Euro 2016 maçlarını yine Cem TOP yorumladı.. Sizler için dolu dolu bir site Günün Kuponu.. Hazır kuponlar ile kazanın, banko maçlar ile kuponlarınızı tamamlayın. Bahis sitelerinden bilgiler ve iddaa yorumlarında özel bilgiler sizi bekliyor. 18.06.2016 cumartesi maçlarına özel maç yorumları..

123 İzlanda – Macaristan

Avrupa Şampiyonasının belki de en karışık gruplarından biri haline gelen F grubunda ikinci maçlar oynanıyor. Macaristan’ın ilk maçta Avusturya’yı mağlup etmesi ve İzlanda’nın Portekiz’den puan almasıyla grup dört bilinmeyenli denkleme dönmüş durumda.

İlk maçta Portekiz’e beklemediği bir sürpriz yapan İzlanda, hücuma az ama öz çıkmış ve fizik mücadelesiyle maça tutunmuştu. Bu arada Portekiz’e çok sayıda pozisyon verdiklerini ve bir puanı Cristiano Ronaldo, Moutinho gibi yıldızların beceriksizleri sayesinde kurtardıklarını belirtmeliyiz. Karşılaşmada rakiplerinin iki katı faul yaptılar ve bas başarıları sadece %57 oldu. Bu kez oyunu domine eden değil kendileri gibi fizik mücadeleye giren bir rakibe karşı oynayacaklar.

Turnuvanın büyük sürprizlerinden birine imza atan Macaristan, maç başında oyuna mahkûm başlamış ancak sonrasında dengeyi bulmuştu. İlk bölümde gol yememiş olmalarını önce direklere sonra da yaşlı kurt Kiraly’e bağlayabiliriz. Buldukları sürpriz gol sonrası, rakip 10 kişi kalınca epeyce rahatladılar. 10 kişiyle risk alan Avusturya’ya karşı maç sonunda ikiyi bulmaları sürpriz olmadı. İzlanda’ya karşı sakatlığı bulunan Fiola görev alamayacak.

Kâğıt üzerinde görünen bu karşılaşmada fizik mücadelenin yüksek olacağı. Maç orta alanda kilitlenecek olursa, bu durum şüphesiz gol sayısını etkileyecektir. Bu bakımdan 2,5 altı mantıklı bir seçim gibi görünüyor. Taraf bahsine beraberliğin de katılması gerektiğini düşünüyorum. Macaristan zor kaybeden bir takım H2 düşünülebilir.

(Maç Kodu: 123) TAHMİN: ALTOran: 1.45

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Cumartesi’ye merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER