Euro 2016 Tahmin: 161 İtalya – İspanya

0

Euro 2016 tahminlerine Pazar günü de devam ediyoruz. Cem TOP sizler için her gün maçları yorumlamaya devam ediyor. 27.06.2016 Pazartesi maç yorumları ve banko kuponlar ile sizlere kazandıran site Günün Kuponu’nu takip ederek iddaa’da sizde kazanabilirsiniz. Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaa’yı çökerten site Günün Kuponu ile siz de fark yaratın! Euro 2016 maç tahminleri ve yorumlarına geçelim.

161 İtalya – İspanya

Avrupa Şampiyonasında güne oldukça sıkı bir maçla başlıyoruz. Turnuva öncesi favoriler arasında gösterilen İtalya ile İspanya adlarını çeyrek finale yazdırabilmek için Stade de France’da karşı karşıya gelecekler.

E Grubunu 6 puanla lider bitiren İtalya, son maçta as futbolcularına görev vermemiş ve İrlanda Cumhuriyeti’ne mağlup olduğu için epey eleştiri almıştı. Gerçekten de İrlanda karşısındaki İtalya’nın ne eleme grubundaki ne de turnuvadaki bilindik takımla hiçbir alakası yoktu. Bu maça ideale en yakın tertiple ve kendilerini bu noktaya getiren 3-5-2/5-3-2 dizilişiyle başlayacaklar. Sakatlığı bulunan Candreva’nın durumu belirsizliğini koruyor. Teknik direktör Conte, basın toplantısında defansta sağlam durup yapacakları baskın ataklarla gol bulma üzerine inşa edilmiş bir sistemin ipuçlarını verdi.

Son dönemde her uluslararası turnuvaya doğal favoriler arasında başlayan İspanya ise uzun aradan sonra Hırvatistan karşısında mağlubiyetle tanışmıştı. Aslında o maçta kazanabilecek sayıda pozisyon ürettiler. Bir anlamda kaçırdıkları penaltı ile mağlubiyete davetiye çıkardıkları da söylenebilir. Bu karşılaşmada İspanya’nın taktik düzeninde ve oyun anlayışında herhangi bir değişiklik beklemiyorum. Yine orta alanda topa sahip olup sabırla top dolaştıracaklardır. Silva, Nolito ve İniesta, beklerden yeterli yardımı alabilirse sağlam İtalyan savunmasını aşmaları mümkün olabilir.

Bu maçta akla gelen ilk tercih “alt” oluyor. İtalya’nın İspanya’ya kafa tutabilmesi cezalandırıcı kontrataklar yapabilmesine bağlı olacak. Aksi halde İspanya sabırla dolaştıracağı topu bir şekilde ağlarla buluşturacaktır.

(Maç Kodu: 161) TAHMİN: ALT – Oran: 1.30

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Pazartesi gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

 

CEVAP VER