Euro 2016 Tahmin: 142 Galler – Kuzey İrlanda

0

25 Haziran Cumartesi Euro 2016 Son 16 Turu maçları başlıyor. Euro 2016’a özel iddaa tahminlerini yine Cem Top sizler için hazırladı. Günün maçlarına özel banko tahminler, iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile Günün Kuponu siteniz yine dopdolu. İddaa’da kazandıran site olmaya devam eden Günün Kuponu’nda hazır kuponlar ile bugün para dağıtacağız!

142 Galler – Kuzey İrlanda Euro 2016 Tahminleri

Birbirlerini yakından tanıyan iki ülke; Galler ve Kuzey İrlanda son sekiz takım arasına adlarını yazdırabilmek için kozlarını Parc des Pinces’te paylaşacaklar. B Grubunu İngiltere’nin önünde lider bitiren Galler; Ramsey ve Bale gibi iki önemli hücum silahına sahip. Son grup maçında Rusya defansını ileride kurmak gibi bir hata yapınca Galler’e 3-0 mağlup olmuş, goller dışında da kalesinde çok sayıda pozisyon görmüştü. Muhtemelen bu maçta Galler hücumcuları daha katı ve yerleşik bir savunmaya karşı oynayacaklar. Bu önemli maç öncesi Galler’de sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor.

Son 16 takım arasına ismini yazdırarak turnuvanın sürprizlerinden birine imza atan Kuzey İrlanda, en iyi üçüncüler kontenjanından Galler’in rakibi olmuştu. Grupta Polonya ve Almanya’ya 1-0 kaybeden O’Neill’in öğrencileri, Ukrayna karşısında aldıkları galibiyetle gruptan çıkmayı başardılar. Almanya karşısında birden fazla gol yememiş olmalarını kaleci McGovern’ın üst düzey performansına ve direkten dönen iki topa borçlular. Elbette Galler üzerlerinde Almanya kadar baskı kuramayacaktır ancak bekler ile stoperler arasına adam kaçırmaya devam ederlerse, son sekiz takım arasına girme şanslarını oldukça azaltırlar. Takımın etkili ismi Ward’a bu maçta da önemli iş düşecek gibi gözüküyor.

Bu maçta öne çıkan taraf Galler ancak maç 90 dakikada çözülmeyebilir. Alt tercihi de 1.25’lik oranıyla pek cazip görünmüyor. Bu nedenle yüksek oran arayanlara “toplam 0-1 gol” bahsini önerebiliriz.

(Maç Kodu: 142) TAHMİN: TGS(0-1) – Oran: 2.30

CEVAP VER