Euro 2016 Tahmin: 133 Macaristan – Portekiz

0

22 Haziran Çarşamba Euro 2016 maç yorumlarını yine Cem Top sizler için hazırladı. Usta yazarımız Cem Top başarılı tahminleri ve yorumları ile turnuvaya ışık tutmaya devam ediyor. 22.06.2016 maçları ile de kazandıran bir site karşınızda olacak! Hazır kuponlar, banko maçlar, iddaa tahminleri ile her gün güncel içerik sağlayan Günün Kuponu sitenizde Euro 2016 maçlarına her gün Cem Top özel yorumlar girmektedir!

133 Macaristan – Portekiz

F Grubunun diğer maçında beklentilerin üzerine çıkan Macaristan ile taraftarlarını üzen Portekiz karşılaşacaklar. Macarlar kaybetseler dahi grubu ilk üç içerisinde bitirmeyi garantilemiş durumdalar. Henüz galibiyetle tanışamayan Portekiz ise kazanarak yoluna devam etmek istiyor.

Macaristan iki maçında bizlere gösterdiği üzere takım oyunuyla bulunduğu konuma gelmiş bir ekip. Oyuncu grubu birbirlerinin açıklarını kapatmak için üst düzey çaba sarf ediyor ve bu nedenle çok zor maç kaybediyorlar. Fiola sakatlığı nedeniyle bu karşılaşmada da yer alamayacak. Böde’nin durumu belirsiz.

Portekiz ise kâğıt üzerinde çok şey vaat etmesine karşın rakibinin aksine takım olgusundan epey uzak bir ekip. Bilhassa Cristiano Ronaldo’nun aşırıya kaçan sorumluluk alma isteği ve saha içindeki şahsi tercihleri Portekiz’e zarar veriyor. Öte yandan Portekiz’in maçtaki muhtemel performansını tahmin edebilmek çok zor. Öyle ki, bir patlama yapıp rakiplerini gole boğarlarsa da sahadan mağlup ayrılırlarsa da sanırım kimse fazla şaşırmayacak. Andre Gomes ve Raphael Guerreiro’nun hafif sakatlıkları var. Forma giyip giymeyeceklerine maç saatinde karar verilecek.

Portekiz’in istikrarsız görüntüsü taraf bahsi açısından zorluk yaratıyor. Yine hücum anlamında aktif olacaklardır ancak pozisyonları bu sefer yüksek yüzdeyle değerlendirmeleri gerekecek. 2-3 gol tercihi mantıklı gibi.

(Maç Kodu: 133) TAHMİN: TGS(2-3) – Oran: 1,75

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Çarşamba gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER