Euro 2016 Tahmin: 132 Çek Cumhuriyeti – Türkiye

0

Euro 2016 Salı maçlarına özel tahminler ile sizlere yine yol gösteren isim Cem TOP olacak! Usta yazarımız Cem Top sizler için Euro 2016 maçlarını tek tek incelemeye devam ediyor. Her gün banko maçlar ile birlikte Hazır Kuponlar ve banko kuponlarımız ile fark yaratan site olmaya devam ediyoruz. Günün maçlarından kuponlar, analizler ve daha fazlası Günün Kuponu’nda olmaya devam ediyor!

132 Çek Cumhuriyeti – Türkiye

Avrupa Şampiyonası’nın bizim için en önemli maçı geldi çattı. Maalesef ilk iki maçta pozitif futbol ve sonuçlara ulaşamadığımızdan işimiz iyice zorlaşmış durumda. Bu maçta en az iki farklı galip gelmekten başka seçeneğimiz yok. Kâğıt üzerinde Çeklerin beraberlikle üçüncü olma şansları var ancak en iyi 4 üçüncü arasına 2 puanla girmeleri biraz zor görünüyor.

Çek Cumhuriyeti açısından karşılaşmayı değerlendirdiğimizde aslında bizden çok farkları olmadığını görüyoruz. Hem İspanya maçında hem de Hırvatlara karşı defansif anlamda çok kötü bir görüntü verdiler. İki maçta yirmiye yakın tehlikeli pozisyon verdiklerini söyleyebiliriz. Öte yandan bizden farklı olarak hücuma çıkışlarda daha efektif bir oyun sergilediklerini de belirtmemiz gerekiyor. Takımın tecrübeli ismi Rosicky’nin sakatlığı dolayısıyla bize karşı görev yapamayacağı açıklandı. İleri uçtaki Necid’i bu maçta Skalak, Dockal ve Krejci’nin desteklemesi bekleniyor.

Alınan sonuçlar yüzünden futbol kamuoyu ile arasında doğal bir gerilim oluşan milli takımımızda, Fatih Terim’in bu maçta revizyona gitmesi bekleniyor. Açıklanan muhtemel kadroya baktığımızda en azından her futbolcunun yerli yerinde oynayacağını görüyoruz ki, belki bu durum bizim için hayırlısı olacak. Kaybedecek bir şeyimiz yok ve buna paralel olarak önce golü düşünen bir anlayışla sahada olmamız gerekecek.

Açıkçası iki takım da defanslarında çokça hata yapıyor ve rakiplerine çokça pozisyon veriyor. Dahası iki takımın da kazanması lazım. Bu analizin bizi götürdüğü nokta da gollü bir maç beklentisi oluyor.

(Maç Kodu: 132) TAHMİN: ÜSTOran: 1.65

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Salı gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER