Euro 2016 Salı Banko Kuponu 21.06.2016

0

Euro 2016 maçlarına özel salı kuponu ile paranızı üçe katlamayı hedefliyoruz. 21.06.2016 Salı maçlarından seçmeler. Her gün banko maçlar ile birlikte Hazır Kuponlar ve banko kuponlarımız ile fark yaratan site olmaya devam ediyoruz. Günün maçlarından kuponlar, analizler ve daha fazlası Günün Kuponu’nda olmaya devam ediyor!

Euro 2016 Salı Banko Kuponu 21.06.2016

131 Hırvatistan – İspanya 2,5 Altı : 1.40
132 Çek Cumhuriyeti – Türkiye KG Var : 1.65
129 K.İrlanda – Almanya 3,5 Altı : 1.35
Toplam Oran:3.12

131 Hırvatistan – İspanya

İki ekibin 1’er puan alması tarafları bir üst tura taşıyacak. Diğer sonuçlarda grup liderliğini iki ekipte elde edebilir. Hırvatistan’da Modriç’in durumu belirsiz. Çek Cumhuiryeti ve Türkiye maçlarını kazanırken kalesini gole kapayan İspanya güçlü savunması ile kalesini gole kapamıştı. Bu maçta alacakları 1 puan onlara yetiyor. Kontrollü bir başlangıç olur. İlk seçimim 2.5 gol altı. 90 dakika sonunda 2 ekip 1’er puanı paylaşıp bir üst tura çıkar.

132 Çek Cumhuriyeti – Türkiye

Turnuvada oynadığı 2 maçıda kaybederken teslimiyetçi bir futbol sergileyen A milli takımımız büyük eleştiri almıştı. İspanya karşısında skorun 3-0 olduğu dönemde Arda Turan tribünlerden büyük tepki görmüştü. Basına yansıyan prim tartışmaları ve basın toplantısın Fatih Terim’in çarpıcı açıklamaları sonrasında milli takımın ortaya koyacağı futbol merak konusu. Milli takımımız alacağı bir galibiyet kadar -4 olan averajınıda düşürmek için en az 2-3 farklı kazanıp diğer gruplardaki sonuçları beklemek zorunda. 1 puana sahip Çek Cumhuiryeti kazanırsa puanını 4’e çıkaracak ve en iyi 3’ler kontenjanı için büyük avantaj elde edecek. Çeklerde Rosicky yok. Gollü bir kapışma olur. Kötü bir dönemden geçen moralsiz Millilerimiz karşısında Çek Cumhuiyeti’nin kazanmasını bekliyorum.

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Salı gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER