Euro 2016 Pazar Kuponu 26.06.2016

0

Euro 2016’da Son 16 Turuna geldik ve maçlar oynanmaya devam ediyor. İlk maçlarda baya sürprizler oldu. Maçların hepsi 2.5 Gol altı şeklinde gidiyor. Genellikle beraberlik durumu hakim.. 26 Haziran Pazar günü daha net skorlar bekliyorum.. Size banko gördüğüm kuponu hazırladım. Banko maçlar ve iddaa tahminleri ile iddaa’yı çökerten site Günün Kuponu ile siz de fark yaratın!

Euro 2016 Pazar Kuponu 26.06.2016

151 Fransa – İrlanda Cumhuriyeti KG Yok : 1.30
152 Almanya – Slovakya H1 : 1.95
153 Macaristan – Belçika 2 : 1.45
Toplam Oran:3.68

151 Fransa – İrlanda Cumhuriyeti

Bu maçla ilgili çok fazla söze gerek yok. Aralarında bariz bir güç farkı olan bu takımlardan favori Fransa. Ev sahibi takım her geçen maçta biraz daha iyi oynuyor. Baskı hissetmeden çıkacakları son maç da bu olacaktır. Çeyrek finalle beraber oyuncuların omzunda gerçekten ağır bir yük olacak. Dolayısıyla son rahat çıkacakları maçta sürpriz yaşamalarını beklemiyorum. ‘MS 1’ tercihi banko kupon önerim. Oranı biraz daha yükseltmek isteyenler KG YOK denesinler!

152 Almanya – Slovakya

Önceki turnuvalarda maçın 90 dakikasında da hücumu düşünen bir takım olan Almanya, bu şampiyonada ilk yarıdan işi bitirip ikinci yarıyı rölantide götürüyor. Bu maçta da benzer bir senaryo izleriz. Slovakya’ya ilk yarı top göstermeyen bir futbol oynarlar. Çok büyük bir ihtimalle de Slovakya bu baskıya 45 dakika boyunca dayanamaz. En azından kalelerinde ilk yarıda 1 gol görürler. Bu da bize 1.75 oran kazandırır. Handikaplı 1 de 1.95 ile çok sağlam!

153 Macaristan – Belçika

Kadro olarak turnuvanın en iyilerinden biri olan Belçika bu bilgiyi bir türlü sahada doğrulamayı başaramadı. Savunma ve orta sahada herhangi bir sorun yaşamayan Belçika’lılar, iş gol atmaya gelince fazlasıyla zorlanıyorlar. Kalabalık orta saha ve tek forvetli taktikleri gol yememelerini sağlarken, gol atmalarını da fazlasıyla zorlaştırıyor. Şanslarına turnuvanın zayıf denebilecek takımlarından bir tanesiyle eşleştiler. Farklı bir galibiyet olmasa da oyunun hakimiyetini ellerinde tutup çeyrek finale yükseleceklerdir.

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Pazar gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER