Euro 2016 Çarşamba Banko Kuponu 22.06.2016

0

22 Haziran Çarşamba gününe özel banko iddaa kuponu hazırladık. Milli Takımı’mızı da yakından ilgilendiren maçlar. Özellikle İtalya ve Belçika’nın kesinlikle kaybetmemesi gerekiyor. Bu nedenle maçları daha dikkatli izleyeceğiz. Hazır kuponlar, banko maçlar, iddaa tahminleri ile her gün güncel içerik sağlayan Günün Kuponu sitenizi takip edin.

Euro 2016 Çarşamba Banko Kuponu 22.06.2016

133 Macaristan – Portekiz 2,5 Altı : 1.55
134 İzlanda – Avusturya H1 : 1.55
135 İtalya – İrlanda Cumhuriyeti 1-X : 1.20
Toplam Oran:2.88

133 Macaristan – Portekiz

Portekiz için çok kritik bir maç. İki maçta sadece 2 puan aldılar. Bu maçı kaybederlerse eleniyorlar. Beraberlikte durumları belirsiz. Kesin kazanmaları gerekiyor. Ronaldo elinden geleni yapıyor ama olmuyor. Avusturya maçında kaçan penaltı ve sayısız pozisyon durumu bu hale getirdi. Macaristan, ilk maçına Avusturya’yı yendi. 2.maçında İzlanda ile berabere kaldı. Tam bir rüyadalar. Bu maçta da 1 puan için ellerinden geleni yapacaklar. Tempoyu daha maçın 1.dakikasından itibaren yavaşlatmalarını bekliyorum. Tercihim alt.

134 İzlanda – Avusturya

Avusturya kazanmak zorunda. İzlanda’ya ise duruma göre 1 puan yetebilir ama onlarda işini garantiye almak istiyorsa kazanmalı. Gerilimi çok yüksek bir maç. Oyuncular bu seviyeye alışık değiller. Öncelikle gol atmaktan çok yememeye çalışacaklar. Az gollü bir maç bekliyorum.

135 İtalya – İrlanda Cumhuriyeti

İtalya Euro 2016’nın en “hak veren” takımı! Hak veren derken, Euro 2016’nın grup aşamasının oyunu çirkinleştiren formatı, İtalya Milli Takımı’nın normal oyun sistemi olunca, kaliteli isim ülkeler arasında bunu oynayan tek ülke de İtalya olunca, bu formattan en az zarar gören onlar oldu! İkide iki ile gol yemeden yola devam ediyorlar. İrlanda karşısında bir puana razılar. İrlanda risk alacak ama yine de bir puan İtalya’ya yeter. Fazlasını beklemiyorum.

CEVAP VER