Euro 2016 Banko iddaa Kuponu 12.06.2016

0

12 Haziran Pazar Gününe özel Euro 2016 iddaa kuponu hazırladık.. Golden 90 Bahis sitesi oranları ile hazırlanmış kuponda 3 maça da özel tahminleri bulabilirsiniz. Her gün kazandıran iddaa tahminleri, banko maçlar ve banko kuponlar ile günün kuponu sitesi size kazandırmaya devam ediyor. İddaa için size bir site yeterli.

Euro 2016 Banko iddaa Kuponu

ALMANYA – UKRAYNA 1 1.58
POLONYA – KUZEY İRLANDA İLK YARI ALT -(1.5) 1.30
TÜRKIYE – HIRVATISTAN ÜST: +(1.5) 1.43

Toplam Oran:2.94

Almanya – Ukrayna

Almanya’da hazırlık döneminde gözle görülür bir düşüş vardı. Beklenmedik mağlubiyetler aldılar ve oyun anlamında da geriye gittiklerini söyleyebiliriz. Bunu düşünerek sürpriz bir tercihe yönelebiliriz ama turnuvalarda bir anda performanslarını yükseltebildiklerini de yıllardır görüyoruz. Ben de buna güvenerek Almanya galibiyetini öneriyorum.

Türkiye – Hırvatistan

Kadrolara bakıldığında maçın favorisi Hırvatistan. Ancak takım olmayı çok başaramadıklarını ve teknik direktörlerini olan güvenin fazla olmadığını söyleyebiliriz. Bizim de en sorunlu bölgemiz savunma gibi görünüyor. Gol yeriz. Ancak atamamamız da sürpriz olur.

Polonya – K.İrlanda

Kuzey İrlanda Fransa’ya gelerek hedeflerini gerçekleştirdi. Bundan sonraki amaçları kendilerini Avrupa arenasında göstermek. Bence Polonya karşısında da kağıt üzerinde şansları yok savunma yaparak maçı kaotik bir havaya sokmaktan başka. Tercihim alt olacak.

CEVAP VER