Dünya Kupası Tahminleri 301 Sırbistan – İrlanda Cumhuriyeti

0

5 Eylül Pazartesi gününe özel Milli maçlar iddaa tahminleri ve yorumları ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz. 2018 Dünya Kupası Elemelerinde Gruplardaki heyecanı sizlere taşıyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile banko maçlar ve hazır kuponlar sunan Günün Kuponu sitenizde 301 iddaa kodlu Sırbistan – İrlanda Cumhuriyeti  maçına özel analiz!

301 Sırbistan – İrlanda Cumhuriyeti

Sırbistan kaliteli kadrosuna rağmen Son yıllarda bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayıp, Önemli turnuvalara katılamamışdı ve Euro 2016’ya da kalamayan ekip teknik direktörlük koltuğuna Slavoljub Muslin’iyi getirdi. İrlanda Cumhuriyeti ise Euro 2016’da E Grubu’ndan En iyi 3’üncüler arasında yer alarak gruptan çıkmayı başarmış ancak son 16 turunda ev sahibi Fransa’ya elenmişti. İrlanda Cumhuriyeti yabana atılmayacak bir ekip olsada, kaliteli bir kadroya sahip olan ve hoca değiştirip bu defa işi daha sıkı tutan Sırbistan sahadan zor da olsa galibiyetle ayrılmayı başaracaktır.

Tahmin: Sırbistan Kazanır

  • Sırbistan oynadığı son 3 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında yenilmedi.
  • Sırbistan kendi sahasında oynadığı son 3 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında gol atmayı başardı.
  • Sırbistan kendi sahasında oynadığı son 3 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında yenilmedi.
  • İrlanda Cumhuriyeti oynadığı son 4 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında gol yedi.
  • İrlanda Cumhuriyeti deplasmanda oynadığı son 3 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında hiç gol atamadı.
  • İrlanda Cumhuriyeti, deplasmanda oynadığı son 3 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçını kazanamadı.

Pazartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu sizlere kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün takip edin!

CEVAP VER