Dünya Kupası Tahminleri 299 Finlandiya – Kosova

1

5 Eylül Pazartesi gününe özel Milli maçlar iddaa tahminleri ve yorumları ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz. 2018 Dünya Kupası Elemelerinde Gruplardaki heyecanı sizlere taşıyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile banko maçlar ve hazır kuponlar sunan Günün Kuponu sitenizde 299 iddaa kodlu Finlandiya – Kosova maçına özel analiz!

299 Finlandiya – Kosova

Mayıs 2016’da FİFA’ya kabul edilen Kosova, tarihindeki ilk resmi maça çıkıyor. Teknik direktörlüğünü, daha önce İsveç Ligi ekiplerini çalıştıran Albert Bunjaki’nin yaptığı konuk ekibin kadrosu o kadar da kötü değil. Kosova’daki birçok futbolcu altyapısını Almanya, İsviçre, İsveç, Hollanda ve Belçika gibi göçmen kabul eden ülkelerde aldı. Çünkü aileleri zamanında oralara sığınmacı statüsüyle yerleşmişti. Dolayısıyla büyük bölümü futbol hayatlarına bu ülkelerde devam ediyor. Belki daha yeni yan yana oynadıkları için konuk ekipte uyum sorunu yaşanabilir fakat Finlandiya’dan aşağı kalır tarafları yok, Bu nedenle sürpriz çıkabilir..

Tahmin: Kosova Kaybetmez

9.372 kişi kapasiteli Veritas Stadion Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Slovak hakem Ivan Kruzliak yönetecek.

  • İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.

Pazartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu sizlere kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün takip edin!

1 YORUM

CEVAP VER