Dünya Kupası Tahminleri 298 Hırvatistan – Türkiye

1

5 Eylül Pazartesi gününe özel Milli maçlar iddaa tahminleri ve yorumları ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz. 2018 Dünya Kupası Elemelerinde Gruplardaki heyecanı sizlere taşıyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile banko maçlar ve hazır kuponlar sunan Günün Kuponu sitenizde 298 iddaa kodlu Hırvatistan – Türkiye maçına özel analiz!

298 Hırvatistan – Türkiye

Milli takımımız son olarak Şampiyonada Hırvatistan ile karşılaşmış ve sahadan Luka Modric’in golü ile 1-0 mağlup ayrılmıştı. Euro 2016’da Hırvatistan karşısında vasat bir performans sergiledik önemli oyuncularımızın yokluğunda çıktığımız hazırlık maçında da Rusya karşısından pek olumlu bir görüntü sergilemedi, Yine Hırvatlara karşı direnmeye çalışacağız ve Kontralarda Emre mor ile gollük pozisyonlara girmeye çalışacağız, bu nedenle Euro 2016’da olduğu gibi maçta 3 golün çıkması zor..

Tahmin: 2.5 Gol Altı

  • İki takım arasında Hırvatistan takımının sahasında oynanan son 4 maçın 4 tanesi de berabere bitti.
  • Bu 4 maçın 1 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 3 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • Hırvatistan takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 4 maçın 2 tanesinde karşılıklı gol oldu, 2 maçta karşılıklı gol olmadı.

Pazartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar ile Günün Kuponu sizlere kazandırmaya devam ediyor. İddaa’da fark yaratan sitenizi her gün takip edin!

1 YORUM

CEVAP VER