Çarşamba Basketbol iddaa Kuponu 12.10.2016

0

12 Ekim Çarşamba basketbol iddaa kuponu ile Tutan Kupon yine kazandıracak. Basketbol kuponları ile fark yaratan yazarımızı takip edin! Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

Çarşamba Basketbol iddaa Kuponu 12.10.2016

12-ekim-carsamba-basketbol

788 Khimki – Lietuvos Rytas

Khimki rakibine oranla çok daha geniş bir ve kaliteli kadro kurdu. Özellikle Carter, Todoroviç ve Rowland transferlerinin dikkat çekici olduğu ortada. Zaten kadrolarında tuttukları ve geçtiğimiz sezon Euroleague’de önemli galibiyetlerde başrolü oynayan başta Monya olmak üzere tecnübeli isimlerini düşündüğümüzde sezon sonu için favorilerden oldukları rahatlıkla söylenebilir. Rytas ise David Logan, Drew Gordon ve Corey Fisher gibi tecrübeli isimleri transfer etse de, boyalı alanda çok güçlü olmadıklarını söyleyebiliriz. Zaten hafta sonu kendi liglerinde Zalgiris’e farklı yenilmelerinin nedeni de pota altından yedikleri sayılardı. Khimki gibi zorlu bir deplasmanda da bunun sıkıntısını yaşayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle taraf bahsinde ev sahibini öne çıkarıyorum. Ayrıca iki takımın kısa rotasyonundaki skorerleri nedeniyle de toplam sayı limitinin de aşılmasını bekliyorum.

Tahmin: İY 1

Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER