Banko Maçlar ve iddaa Tahminleri 01.09.2016

0

01 Eylül Perşembe Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile siteniz Günün Kuponu sizlere kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ile paranızı katlarken uzman yazarların iddaa yorumlarıyla da sizlere kupon yapma konusunda fikir sunuyor. 01.09.2016 Perşembe maçlarına özel iddaa yorumları..

483 Suudi Arabistan – Tayland

Bert van Marwijk yönetimindeki Suudi Arabistan, ilk eleme aşamasını zorlanmadan geçti. İç saha maçlarında puan kaybı da yaşamamışlardı. Tayland ise daha kolay bir gruptan geldi. O grupta iki maçta da Irak’ı yenememişlerdi. Bu maçta Suudi Arabistan’a diş geçirebileceklerini düşünmüyorum. Suudi Arabistan sahasında kazanır.

482 Zwickau – Magdeburg

Lige iyi başlayan Zwickau, Wehen ve Holstein Kiel maçlarında vasatın da altında performans sergileyerek, iki maçta toplamda 6 gol yiyerek kaybetti. Magdeburg takımı da şu ana kadar gol bulma sorunu yaşamadı ama savunmada ciddi aksaklıklar yaşıyor. Aynı sıkıntılara sahip olan iki ekibin mücadelesinde karşılıklı goller atılır..

479 İran – Katar

İki takım da ilk elemelerde fazla zorlanmadı. Fakat bu aşamada iç saha etkisi fazlasıyla kendisini gösterecektir. İran’la Katar arasında uçurum bir fark yok elbette ama saha avantajı İran’ı işaret ediyor. İran kazanmaya yakın.

475 Özbekistan – Suriye

Ağırlıklı olarak 2-3 takımdan oyuncular ile oluşan Özbekistan Milli Takımı için iyimser olunması için yeterli sebep her mevkide aşağı yukarı bir iki tane elle tutulur oyuncunun varlığı. Ayrıca çok gençleştiler ve tecrübesiz gibi dursalar da özel oyuncuları var, 2-3 sene sonra 20’li yaşlarının ortasına gelince farkını ortaya koyacak olan. Özbekistan Milli Takımı şu anda Fifa sıralamasında 55.sırada… 2007’de en yüksek 45. oldukları zaman vardı ki ben 1-2 sene sonra 45.sırayı aşabileceklerini ve kendi rekorlarını kıracaklarını düşünüyorum!

473 Güney Kore – Çin 

Güney Kore ile Çin arasında elbette Güney Kore kağıt üzerinde favori ama Çin’in de sürpriz yapma ihtimalini arttıran sebepler yok değil… Mesela Kore’nin ciddi bir golcü sorunu var, hedef santraforu olmayan, hareketli oyuncuları ön planda takımlar. Çin’de ise genç jenerasyondan özel isimler var birkaç tane de olsa. Değerlenecek oyuncuları var… Sürpriz Çıkabilir..

472 Japonya – Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri için iyimser olmak zor. Japonya her ne kadar son hazırlık maçında Bosna’ya yenilmiş olsa da bu takım Asya’nın en büyüğü! BAE karşısında da grup favorisi olarak kazanarak başlarlar bence.


 

CEVAP VER