964 Real Madrid – Darüşşafaka iddaa tahmini

0

21 Nisan Cuma Euroleague özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 964 iddaa kodlu Real Madrid – Darüşşafaka maçına özel iddaa yorumu. Euroleague’de Play-off heyecanı başladı.. Seride Real Madrid 1-0 önde.. Üç TÜRK takımı dört eşleşmede yer alıyor. Euroleague’da maç yorumları ve analizleri. Her gün kazandıran banko maçlar ve maç yorumlarının yanı sıra banko kuponlar ve hazır kuponlar ile de kazandıran Günün Kuponu sitenizde bugünde içerik yine çok dolu.

964 Real Madrid – Darüşşafaka

Darüşşafaka ilk maçta rakibine kolay lokma olmadığnı gösterdi. Ancak tüm kamuoyunun beklentisi, Real’in çok rahat turu geçebileceği olduğu için ev sahibinin maç başındaki konsantrasyonu da net biçimde etkilendi. Daçka, 12 sayılık farkı koruyamayarak salondan yenik ayrıldı. Real Madrid’in ilk maçtan ders çıkarmış olma olasılığı yüksek. Bu nedenle maça daha hızlı başlayacaklarını düşünüyorum. İlk maçta, saha avantajını kaybetme riskini yaşayan Real Madrid, ilk yarıyı önde bitirir. Maç sonunda da yine yüksek skorlar çıkacaktır. Real Madrid’in hücumda yüksek tempoları bulduğu zaman etkili olduğunu ilk maçta da gördük. Daçka adına da Wanamaker, Anderson, Harangody gibi isimler formda gözüktü. Toplam sayı limiti yine aşılır. 

Tahmin: 163.5 üst

21.04.2017 Cuma iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Kuponu’nda.. Hafta içi ve hafta sonu maç yorumları ile fark yaratan Günün Kuponu sitenizde her gün güncellenen içeriği ile sizlere kazandırmaya devam ediyor. 

CEVAP VER