960 Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers iddaa tahmini

0

Vee NBA Finalleri geldi, çattı! 2016 NBA Finalleri bir rövanş olacak mı? Geçen sene çok fazla zorlanmadan şampiyon olan Golden State bu sezon çok daha güçlü olarak sahada olacak olan Cleveland’ı konuk ediyor. Lebron ve arkadaşları bu sezon şampiyonluk istiyor! NBA iddaa tahminleri ve kuponları ile NBA 2016 Final serisinden sizlerle olacağız.

960 Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers

Golden State buraya gelirken çok zorlandı.. Oklahoma’yı 7. maçın sonunda 4-3 ile geçtiler. Ancak seride bir ara 3-1 geriye bile düştüler.. Ancak bırakmadı ve süper bir geri dönüş yaptılar. Curry ve Klay önderliğinde bunu gerçekleştirdiler. Curry son maçlarda biraz biraz sahne almaya başladı ancak tam anlamıyla oyuna hükmeden performansları olmadı. Klay’ın 6. maç performansı var ki üçlük rekorunu da kırmıştı. Onun zaman zaman patlamaları oldu. Seride daha önde duran isim oldu. Pota altında çok fazla sorunu çözemediler. Bogut bir maçta çok öne çıktı. Kalan maçlarda ortalama oynadı. Ezeli çok iyi değil.. Bunların haricinde tabi en önemli isim Green.. Oklahoma serisinde vasat ve vasat altında kaldı.. Finallerde öne çıkamazsa Golden State’nin işi zor olur!

Cleveland Lebron‘un olduğu sezonlar içinde en güçlü kadrosu ile finallerde.. Lebron geçen sezon tek başına mücadele etmiş ve iki maç alabilmişti. O maçlarda da Lebron insan üstü performans sergiliyordu. Bir de Andre Iguodala’nın mükemmel savunması ile boğuşuyordu ki Andre Iguodala oyunu ile Finaller MVP’si olmuştu.. Bu sezon çok iyi durumdalar. Love ve Irving sakat değiller. Onların yanına bir de J.R Smith’in performansı ile Frye’nin muhteşem dış şut gücü var.. Hal böyle olunca Lebron’un işi biraz daha kolay olacak. Dış şutlarda özellikle iç sahada çok etkili olacaklarını düşünüyorum..

Bu maçlarda ben üstten yana olacağım.. Golden State ilk maçtan avantajı eline almak isteyecektir. Ancak Cleveland’ın çok kolay teslim olacağını düşünmüyorum. 211 sayı bana mantıklı geliyor. Oklahoma’da çok fazla dış şut tehdidi olmamasına rağmen bu rakamlara çıkılıyordu. Cleveland ile üçlükler konuşabilir.

NBA Final serisi maçlarına özel nba tahminler ve oyuncu bahisleri ile her maçta sizinle olacağız!

Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers tahminleri

Cleveland Cavaliers (5.5h) 2 : 1.70
(TS : 210.5 ) Üst : 1.70

CEVAP VER