815 Golden State Warriors – Oklahoma Thunder iddaa tahmini

0

Batı Konferansı Final 2. maçı! İlk maçta Oklahoma sürpriz yaparak kazanmış ve seride 1-0 öne geçmişti. Golden State Warriors – Oklahoma Thunder maçına özel analiz ile nba maçlarında kazandırmaya devam edeceğiz. NBA iddaa tahminleri ve Nba Kuponları ile kazandıran gununkuponu.net sitemizi takip edin!

Golden State Warriors – Oklahoma Thunder

İlk maçta ilk yarıya hızlı başlayan Golden State maçı önde götürdü. Ancak bu seride çok fazla sıkıntı yaşayacaklarını ilk maçtan gördük. Pota altında çok zorlanıyorlar. Bogut da sakatlanınca orası düştü denilebilir. Ezeli istenilen verimi veremedi. Ribauntlarda özellikle Ibaka, Adams ve Enes rakibi kuşattı diyebiliriz. Dış şutlarda uçuk rakamlarda girmeyince işler değişiyor. Bu seride Golden’in maçları kazanabilmesi için Curry ve Thompson’ın çok yüzdeli dış şutlar kullanması gerek. İkisinden birinin 40 sayı barajına gitmemesi işleri zorlaştırır.

Oklahoma için işler iyi başladı. Westbrook’un 3. çeyreğe kadar sahada olmadı maçta bile başa baş ilerlediler. Bu da önemli bir özgüven verdi. NBA Playoff Finalini istedikleri ortada. Deplasmanlarda daha iyi maçlara imza atıyorlar. Bunu San Antonio maçlarında da görmüştük. Buradan da maç çaldılar. Yine maça ortak olacaklarını düşünüyorum. Kolay kolay işi bırakmazlar. Pota altı bu kadar işledikten sonra seride büyük farklarla maç kaybetmeleri zor diye düşünüyorum.

Maçta 223.5 üstü ilk önerim olacak!

CEVAP VER