809 Kızıl Yıldız – Darüşşafaka Doğuş iddaa tahmini

0

13 Ekim Perşembe Euroleague iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Basketbol iddaa tahminleri ile Perşembe günü kazancınızı arttırın. İddaa’da kazandıran yorumlar ve banko kuponlar Günün Kuponu sitenizde!  Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

809 Kızıl Yıldız – Darüşşafaka Doğuş

Kızılyıldız Adriyatik ligine çok iyi başladı ve farklı galibiyetlere imza attı; ama oradaki güç farkı çok açık. Özellikle Miller, Zirbes ikilisini kaybetmeleri geçen sezona göre bir seviye aşağıda olmalarına neden oldu. Kuzmic, Bjelica ve Jenkins gibi transferler yapsalar da bu ikilinin yakaladığı uyum ve kaliteyi yakalamak zor görünüyor. Kaptan Mitrovic’in geçen sezonu hiç oynamadan geçirip sakatlıktan iyi dönmesi en sevindirici gelişme. Darüşşafaka’ya bakarsak çok önemli takım kurdular. Wanamaker, Clyburn, Anderson, Moerman ve Bertans gibi çok önemli transferlere imza attılar. Çok geniş ve kaliteli bir rotasyona sahipler, Blatt gibi çok önemli bir coach getirdiler. Hazırlık maçında bile kaybetmeyen Darüşşafaka’nın bu deplasmandan galibiyet çıkarması sürpriz olmaz. Ayrıca toplam sayıda 80’lere yaklaşıcak bir maç beklediğimden limit sanki biraz düşük kalmış gibi, üst denenir.

Tahmin: 2

Perşembe iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER