808 Olimpia Milano – Maccabi Tel Aviv iddaa tahmini

0

13 Ekim Perşembe Euroleague iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Basketbol iddaa tahminleri ile Perşembe günü kazancınızı arttırın. İddaa’da kazandıran yorumlar ve banko kuponlar Günün Kuponu sitenizde!  Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

808 Olimpia Milano – Maccabi Tel Aviv

Milano sezona Raduljica, Hickman, Pascolo, Dragic gibi önemli transferlerle girdi. Simon’un sezona çok iyi başlaması, Gentile’nin potansiyeli, Macvan, Sanders, McLean gibi her an katkı verecek oyuncularıyla geçen sezona göre çok daha güçlüler. Sezona çok atarak ve yumuşak savunmayla başladılar. Maccabi de çok iyi takım kurdu. Goudelock, Rudd, Zirbes, Weems gibi birinci sınıf oyuncular aldılar. Quincy Miller’ın sezonu kapaması büyük şanssızlık oldu. Mekel, Iverson, Pnini, Landesberg, Smith,Ohayon gibi önemli isimler iddialarının yüksek olduğunu gösteriyor. Hafta sonu lig maçında Weems, Landesberg ve Smith sakatlıkları nedeniyle oynamadılar. Nahariya’a karşı oynanan maçta takım müthiş bir geri dönüşe imza atarken Goudelock maçı çeviren isimdi ve bu form durumuyla büyük silah. Kısacası büyük hücum silahlarına sahip iki takımın savunmada sıkıntıları olduğu ortada. Üst tercihi mantıklı.

Tahmin: 159.5 üst

Perşembe iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER