798 Real Madrid – Olympiakos iddaa tahmini

0

12 Ekim Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlara Euroleague tahminleri ile devam ediyoruz. Basketbolda devHer gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

798 Real Madrid – Olympiakos

Real Madrid sezona iyi başladı. Malaga’ya 101, Valencia’ya 94 sayı attılar. Rodriguez’in ayrılmasından sonra Llull liderliği tamamen almış durumda ve çok iyi başladı. Doncic de kenardan geldiği zaman tempoda düşüş olmuyor. Hunter, Randolph gibi isimler de pota altındaki kaliteyi arttırdı. Olympiakos kadrosunda çok büyük değişiklikler olmadı. Spanoulis, Printezis, Papanikolou merkezli bir takım olacaklar. Tam bir sistem takımı ve her sene belli bir seviyenin üstünde oynuyorlar. Real Madrid maçı olduğu için üst tercihi gene mantıklı. Şu anki hücum ritimlerini durdurmak kolay görünmüyor. İki takımın da 80’leri aşmasını bekliyorum. 

Tahmin: üst

Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

CEVAP VER