789 Valencia – Ulm iddaa tahmini

0

12 Ekim Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlara Euroleague tahminleri ile devam ediyoruz. Basketbolda dev turnuva başladı.. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile hazır kuponlar Günün Kuponu sitenizde..

789 Valencia – Ulm

Valencia sezona kadrosunda çok fazla değişiklik yapmadan başladı. Hafta sonu Gran Canaria gibi zorlu bir deplasmandan galibiyet çıkarmayı başarırken de bir kez daha hücum takımı olduklarını, tempo ile hayat bulduklarını gösterdiler. Özellikle tecrübeli skorerleri San Emeterio’nun sezona iyi başlaması onlar için önemli artı. 80 sayıları çok rahat aşabiliyorlar ve rakibin temposuna göre bunu çok daha yukarılara çekebilirler. Ulm de tam öyle bir ekip. Tempoyu çok seven, savunmada aksayan ancak bunu hücum ile telafi etmeye çalışan, yüksek tempoları nedeniyle çok fazla top kaybı yaptığı gibi, rakip alana geçtiğinde de çok fazla top kullanan bir takım. Almanya’da oynadıkları 4 maçı da kazanırken, hem yüksek skorlara imza attılar. Sezon başı olması nedeniyle savunmaların çok da oturmuş halde karşımıza çıkacağını sanmıyorum, bu nedenle üst tercihini öneriyorum.  

Tahmin: 167.5 üst

Çarşamba iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Bu Hafta sonuda fark yaratan tahminler ve kuponlar sadece sitenizde. İddaa’da para kazandıran sitenizi takip edin!

 

CEVAP VER