680 Fransa (B) – Yunanistan (B) iddaa tahmini

0

Eurobasket 2017 Kadınlar başladı. 19 Haziran Pazartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 680 kodlu Fransa (B) – Yunanistan (B) maç tahmini. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu2.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

680 Fransa (B) – Yunanistan (B)

Bayanlar Avrupa Şampiyonası C Grubu 3. karşılaşması Fransa ile Yunanistan arasında. Grubun diğer maçı ile  aynı saatte oynanması gereken grubun kaderini belirleyecek bir karşılaşma. Fiba neden böyle bir takdir kullandığı anlaşılır gibi değil. Fransa turnuvanın en büyük favorisi . Son Sırbistan maçında Dumerc liderliğinde Ciak, Miyem, Thatchaoung ne kadar iyi hazırlandıklarını son şampiyonu devirerek gösterdiler. Yunanistan iyi başladı fakat Slovenya’ya yenilmekten kurtulamadılar. Kaltsidou, Maltsi ve Stamati göze batan oyuncuları. Fransa sert savunması atlet oyuncuları ile rahat bir tempoda götürür.  Yunanistan’ın ikinci bir sürpriz yapmasına fırsat vermez. Tercihim 1/1 olacak.

Tahmin: 1/1

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın!

CEVAP VER