677 Çek Cumhuriyeti (B) – İspanya (B) iddaa tahmini

0

Eurobasket 2017 Kadınlar başladı. 19 Haziran Pazartesi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 677 kodlu Çek Cumhuriyeti (B) – İspanya (B) maç tahmini. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu2.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

677 Çek Cumhuriyeti (B) – İspanya (B)

İspanya, turnuvanın ilk iki karşılaşmasını beklendiği gibi rahat kazandı ve son maçlar öncesi liderliğini garantiledi. Ev sahibi Çek Cumhuriyeti ise geride kalan iki karşılaşmanın ardından turnuvaya veda etti. Maceristan ve Ukrayna karşısında iki hedef müsabakayı da kaybederek, büyük hayal kırıklığı yarattı. Bu gruptan en azından ilk 3 içinde yer almaları ve çeyrek final için eleme oynamaları bekleniyordu. İspanya?nın da liderliği garanti olduğu için savunmaların geri planda olduğu bir kapışma izleriz. Minimum 129 sayıyı görürüz.

Tahmin: ÜST

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın!

CEVAP VER