594 Univ de Concepcion – Bolivar iddaa tahmini

0

10.08.2016 Çarşamba gününe özel iddaa tahminleri ve maç yorumları ile kazandıran siteniz Günün Kuponu yine karşınızda. Her gün güncellenen içeriği ile banko kuponlar, hazır kuponlar ve banko maçlar size sunan Günün Kuponu’nda 594 kodlu Univ de Concepcion – Bolivar maçına özel iddaa tahmini. Size kazandırmaya devam edeceğiz.!

594 Univ de Concepcion – Bolivar / MERTCAN BULCA (nesine)

Tarihinde 3.kez Sudamericana’da boy gösterecek Concepcion, genç milli takımlar turnuvası için özel yapılan stadın masraflarını karşılama noktasında ters düşünce birçok kez iç saha maçlarını farklı sahalarda oynamak zorunda kalmıştı. 2016’da ise Ester Roa’da toplamda 4 maç oynadılar ve 3 galibiyet aldılar. Tek kayıpları ligleri yerlerinin şekillendiği ve en güçlü takımlardan biri olan Colo Colo önündeydi. Bolivar’ın amacı buradan olumlu bir sonuçla dönüp, işi evlerinde yüksek rakıma taşıyabilmek. Haziran’da göreve başlayan yeni hocaları Jesus Gil ile yapılanma sürecindeler ve hazır olduklarını düşünmüyorum. Henüz ideal 11’lerini bile belirleyemediler. Kadroyu oluşturmaya dahi Temmuz başında başlamışlardı. Concepcion kazanır. 

Tahmin: 1

  • Hakem Eber Aquino yönetimindeki ilk maçına çıkacak.

10 Ağustos Çarşamba günün banko maçları ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Sitemizden iddaa tahminlerini ve maç yorumlarını okuyup kaliteli kuponlar hazırlayabilirsiniz. İddaa’da fark yaratan siteniz. Her gün iddaa kuponları ve tahminleri Günün Kuponu’nda!

CEVAP VER