594 Csu Craiova – Ac Milan iddaa tahmini

0

UEFA Avrupa Ligi Eleme maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 27 Temmuz Perşembe gününe özel iddaa tahminlerine 594 iddaa kodlu Csu Craiova – Ac Milan maçıyla devam edelim. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu2.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

594 Csu Craiova – Ac Milan

UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 3. Ön Eleme Turu – 1. Maçında Craıova sahasında Milan ile karşılaşacak.

Bu turun en zayıf halkalarından biri olan Craiova hiçbir anlamda umut vadeden bir takım görüntüsünde değil. Hazırlık kampında hafif takımlarla karşılaşmasına rağmen madara olan Craiova’nın kadrosunda yer alan oyunculardan değeri +1 milyon olan oyuncu sayısı 2 veya 3.

Yeniden yapılanma aşamasında küllerinden doğma planlamaları olan Milan iyi sinyaller veriyor. Yaklaşık bir hafta önce Bayern Münih ile yaıptıkları hazırlık mücadelesinde 4-0’lık gibi net bir sonuç aldıktan sonra yeni sezonu Craiova maçı ile açma hazırlığına başladılar. Bu kadar alternatifli ve güçlü kadro arasından 3 kadro kursak ve en zayıf diyebileceğimiz on bir sahaya sürülse Craiova’ya 10 atması lazım. Nitekim as oyuncuların birbirine alışması için direkt olarak as kadronun sahaya çıkmasını bekliyorum.

Sürpriz çıkmaz.

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın!  

CEVAP VER