587 Heracles – Arouca iddaa tahmin

0

28 Temmuz Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere Perşembe maçları genellikle UEFA Avrupa Ligi bu nedenle büyük bir oranda UEFA maçlarını yorumlayacağız! 587 kodlu Heracles – Arouca iddaa yorumu ile devam edelim. Günün maçlarına özel hazır kuponlar ve banko kuponlar yine size kazandıracak!

Heracles – Arouca

Hollanda takımları Avrupa’da son yıllarda yok. İlk turlarda eleniyorlar. Çünkü ülke futbolunun kalitesi çok düştü ve Avrupa’nın diğer ekipleriyle baş edemiyorlar. Heracles de bu bağlamda fazla ilerleyemeyecektir. Portekizli Arouca’yı tek zorlayacak nokta suni çimde mücadele edilecek olması. Geçen sene büyük maçların tamamında skor üretmeyi başaran konuk ekip, kontralarla yine gol atar. Hollanda’da keyifli bir maç bekliyorum.

Tahmin: ÜST

TÜM UEFA MAÇLARI YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN.

  • Bu sezon ligde, 1,9 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %40 oranında galip geldiler. (2 / 5)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %45,45 oranında berabere tamamlandı. (5 / 11)

28 Temmuz Perşembe gününe özel banko maçlar ile iddaa’da kazandıran site olmaya devam edeceğiz. Siz de Günün Kuponu maçlarına oynayarak iddaa’da kazanabilirsiniz. Şikeli maçlar vermeyen tek site diyebiliriz. Şikeden uzak ancak bankolara yakın..

CEVAP VER