580 Fenerbahçe – Grasshoppers iddaa tahmini

0

18 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran banko maçlar ile birlikte sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Banko maçların yanı sıra Hazır Kuponlar ve tahminler ile de sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Güncel iddaa yorumları için Günün Kuponu sitemizi takip edin! 580 kodlu Fenerbahçe – Grasshoppers maç tahmini.

580 Fenerbahçe – Grasshoppers

Fenerbahçe’nin, Monaco gibi kötü bir takıma elenmesini kabul edemiyorum. İçeride en az 4-5 atıp, turu geçebilirlerdi ama son vuruşlarda yetersiz kalındı. Şimdi daha fazla pozisyona girecekleri bir rakiple karşılaşacaklar. Grasshoppers, Pierluigi Tami’nin felsefesi doğrultusunda ofansif eğilimi abartan bir takım. Bilhassa deplasmanlarda verdikleri pozisyonun haddi hesabı yok. Buraya gelip, kapanacaklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yine kendi futbollarını oynamaya gayret edecekler. Tek yapılması gereken, girilecek pozisyonları değerlendirmek. Ayrıca futbolcular arasında sevilmeyen Pereira’nın gitmesi de bence temsilcimiz adına avantaj.

Tahmin: H1

  • Grasshopper, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta mağlup oldu.
  • Bu sezon ligde, 1,25 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %62,5 oranında galip geldiler. (10 / 16)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 4 oran verilen maçlar %25 oranında berabere tamamlandı. (4 / 16)
  • Bu sezon ligde, 7 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %21,43 oranında galip geldiler. (3 / 14)

UEFA Avrupa Maçları ile Perşembe günü kazandırmaya devam ediyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile Günün Kuponu fark yaratmaya devam ediyor. Banko kuponlar ile paranızı katlayın!

CEVAP VER