580 Dortmund – Manchester City iddaa tahmini

0

28 Temmuz Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere Perşembe maçları genellikle UEFA Avrupa Ligi üzerine ancak bir kaç farklı maça rastlamak mümkün.. Hazırlık maçlarından en dikkat çekeni Dortmund – Manchester City maçına bakalım.. Günün maçlarına özel hazır kuponlar ve banko kuponlar yine size kazandıracak!

580 Dortmund – Manchester City

Hazırlık döneminin en keyifli maçlarından bir tanesinde iki yeni takım karşı karşıya geliyor diyebiliriz. Götze ve Schürrle transferleriyle seviye atlayan Dortmund, Guardiola ile yeni bir sayfa açan City ile karşı karşıya geliyor. Gönlüm Dortmund’dan yana olsa da mantıklı adım atmamız gerekiyor. Durum böyle olunca gollere yönelmek daha doğru olacaktır. Çok keyifli ve bol pozisyonlu bir maç bekliyorum.

Tahmin: ÜST

28 Temmuz Perşembe gününe özel banko maçlar ile iddaa’da kazandıran site olmaya devam edeceğiz. Siz de Günün Kuponu maçlarına oynayarak iddaa’da kazanabilirsiniz. Şikeli maçlar vermeyen tek site diyebiliriz. Şikeden uzak ancak bankolara yakın..

CEVAP VER