572 Austria Vienna – Rosenborg iddaa tahmini

0

18 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran banko maçlar ile birlikte sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Banko maçların yanı sıra Hazır Kuponlar ve tahminler ile de sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Güncel iddaa yorumları için Günün Kuponu sitemizi takip edin! 572 kodlu Austria Vienna – Rosenborg maç tahmini.

Austria Vienna – Rosenborg

Gollü liglerin golcü takımları karşılaşıyor. A.Wien bu sezon 8 resmi maçının 7’sini boş geçmedi. Rosenborg ise 20’si Norveç Ligi 22 maçta 51 gol attı. Avrupa’daki tüm maçları ise 2.5 Üstü bitti. Bu eşleşmede de öncelikle bu alternatiflere yönelmeliyiz. Maç sonucu zaten çok belirsiz. Rosenborg liginin devam etmesi ve 20 maçının 15’inde galip geldiği için kazanma alışkanlığı yakalamasından dolayı tur için favorim ama kötü deplasman performansları düşündürüyor.

Tahmin: üst

  • Austria Wien, bu sezon favori olarak çıktığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %53,85 oranında galip geldiler. (7 / 13)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %30 oranında berabere tamamlandı. (9 / 30)
  • Bu sezon ligde, 2,6 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %25 oranında galip geldiler. (3 / 12)

UEFA Avrupa Maçları ile Perşembe günü kazandırmaya devam ediyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile Günün Kuponu fark yaratmaya devam ediyor. Banko kuponlar ile paranızı katlayın!

CEVAP VER