555 Levadia Tallinn – Slavia Prague iddaa tahmini

0

14 Temmuz Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel maç yorumları ve iddaa tahminleri ile paranızı katlamayı hedefliyoruz. 555 iddaa kodlu Levadia Tallinn – Slavia Prague maçına özel analiz. Her gün kazandıran yorumlar ve Hazır Kuponlar ile fark yaratan sitemizi takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’da size tek rehber yeterli. Güncel içeriği ile Günün Kuponu yine bomba gibi!

555 Levadia Tallinn – Slavia Prague

Birkaç sene öncesine kadar Çek temsilcisi Slavia Prag, zirve mücadelesi yapma planları kuruyordu fakat istenilen olmadı ve takım için artık ilk 5, hedef olarak belirleniyor. Geçtiğimiz sezon da bunu yapmayı başardılar ve Avrupa ligi ön elemesi oynama hakkı kazandılar. Rakip Estonya temsilcisi Levadia. Slavia’ya göre kendilerini çok daha fazla geliştirmeyi başardılar ve şu an rakiplerinden bir adım öndeler diyebiliriz. Ev sahibi avantajını da düşünürsek Levadia tarafında kalmak bu maç için daha mantıklı görünüyor.

Tahmin: 1

  • Bu sezon ligde, 4,6 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %20 oranında galip geldiler. (1 / 5)
  • Bu sezon ligde, 1,4 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %100 oranında galip geldiler. (1 / 1)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,75 oran verilen maçlar %66,67 oranında berabere tamamlandı. (2 / 3)

Günün maçlarına özel iddaa analizleri ile sizlere kazandıran Günün Kuponu, perşembe UEFA maçları ile de dopdolu.. Banko maçlar arayanlar için tek site Günün Kuponu.. Yeni sezon öncesinde sitemizde bir çok sürpriz de sitede yer alacak.

CEVAP VER