543 Braunschweig – Kaiserslautern İddaa Tahmini

0

17 Ekim Pazartesi günün iddaa tahminleri ve banko maçlarına devam ediyoruz.. 543 kodlu Braunschweig – Kaiserslautern maçını Almanya Ligleri Yazar’ımız Erkan Özkanlı Sizler İçin Yorumladı.. Banko İddaa Tahminler’in Yanı Sıra Hazır kuponlar ve banko kuponlar ile de sizlere her gün kazandıran kuponları vermeye devam edeceğiz. Sitemizi takip ederek Banko maçlar ile kazanın!

543 Braunschweig – Kaiserslautern

Tayfun Korkut yönetimindeki K’Lautern Sezona çok kötü bir başlangıç yaptı.. Kötü sonuçların arkasında en önemli etken, Transfer dönemindeki takviyelerin yetersizliği ve en önemliside takımda sorumluluk alacak bir oyuncu bile olmaması.. Zira transfer döneminin son gününde alınan zoltan stieber bile hucümda beklenen katkıyı yapamadı.. Zoua ise hep sakatlık sorunu çekti.. Lider Braunschweig ise şu ana kadar sergilediği performans ile göz doldurdu, İçerde oynadıkları 4 maçıda kazandılar.. Lautern’in işi zor gözüküyor, Kadro yetersizken birde Ofans hattından Osawe, Gaus, Halfar gibi önemli eksikleri var.. Zoua’nın da durumu belirsiz.. Braunschweig Kazanır..

Tahmin: Braunschweig Kazanır

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Eintracht Braunschweig 1, Kaiserslautern 4 galibiyet elde ederken 5 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Eintracht Braunschweig 7 gol atarken, Kaiserslautern 11 golle karşılık verdi.
  • 8 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 6 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Eintracht Braunschweig 3 ve Kaiserslautern 5 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Pazartesi iddaa tahminleri ve banko maçlarla Günün Kuponu yine çok dolu.. Hafta içi maçlarına özel iddaa yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER