523 Midtjylland – Osmanlıspor iddaa tahmini

0

18 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran banko maçlar ile birlikte sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Banko maçların yanı sıra Hazır Kuponlar ve tahminler ile de sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Güncel iddaa yorumları için Günün Kuponu sitemizi takip edin! 523 kodlu Midtjylland – Osmanlıspor maç tahmini

Midtjylland – Osmanlıspor

Osmanlı şu ana kadar çok zayıf rakiplerle oynadı. Bu yüzden aldığı skorlar ölçü değil. Eğer futbolcular ölçü olarak düşünürlerse, Danimarka’da büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler. Çünkü Midtjylland, sönük adının aksine 2 sezondur önemli işlere imza atan bir takım. Geçen sene Avrupa Ligi gruplarından çıkmayı başarmışlardı, bu sene ise 3 ön eleme turu atladılar. Belki lige adaptasyonları gecikti fakat liglerinin başlamış olması bile fark yaratacak etken. Ayrıca kolay gol atıyorlar. Bence eşleşmenin kaderini tecrübe belirleyecek. ‘2.5 üstü’ oynayanlara itiraz etmemekle beraber önceliğim Midtjylland.

Tahmin: 1

  • Bu sezon ligde, 3,75 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %28,57 oranında galip geldiler. (2 / 7)
  • FC Midtjylland, bu sezon favori olarak çıktığı 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti.
  • Bu sezon ligde, 1,6 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %42,86 oranında galip geldiler. (6 / 14)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %30 oranında berabere tamamlandı. (9 / 30)

UEFA Avrupa Maçları ile Perşembe günü kazandırmaya devam ediyoruz. Her gün güncellenen içeriği ile Günün Kuponu fark yaratmaya devam ediyor. Banko kuponlar ile paranızı katlayın!

CEVAP VER