522 Rijeka – İstanbul Başakşehir iddaa tahmini

0

4 Ağustos Perşembe UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ile dolu dolu bir gün geçireceğiz. Banko maçların adresi Günün Kuponu yine iddialı.. 522 kodlu Rijeka – İstanbul Başakşehir maçına özel iddaa yorumu. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlar siteniz Günün Kuponu’nda yayınlanmaya devam ediyor.

522 Rijeka – İstanbul Başakşehir

Başakşehir, İstanbul’daki ilk maçta Tomasov’a karşı oynadı diyebiliriz aslında. Bir diğer yandan da bariz bir penaltı pozisyonunun da Norveç’li hakem Svein-Erik Edvartsen tarafından atlanması da direkt sonuca tesir etti. Başakşehir için genel kimyasında aslında ligin ilk 3-4 haftası sonrasında tam anlamıyla takım uyumu yakaladığı süreç başlıyor. Rijeka defansif yapısı iyi bir takım. Ancak Başakşehir de özellikle iyi defans yapıp kontra sonrasında pozisyon yaratma becerisi yüksek takımlardan. Geçen sezonki şanssızlığı kıracaklarını düşünüyorum.

Tahmin: 02 Çifte

  • Bu sezon ligde, 1,85 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %60 oranında galip geldiler. (3 / 5)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3,2 oran verilen maçlar %31,82 oranında berabere tamamlandı. (7 / 22)

Perşembe maçları ile iddaa’da kazanmak için Günün Kuponu sitenizi takip edin. Her gün banko maçlar ve kuponlar ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. İddaa’da fark yaratan site olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ünlü yazarları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER