508 America Mineiro – Cruzeiro iddaa tahmini

0

8 Eylül Perşembe gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu’nda yine kazanın.. 508 kodlu America Mineiro – Cruzeiro maçına özel iddaa yorumu. Hazır kuponlar ile her gün kazandırmaya devam ediyoruz. 2000 misli kuponu yine tuttu.. Kuponlar için bu site fazlasıyla yeter! Banko maçlar ve hazır kuponlarımız ile fark yaratmaya devam.

508 America Mineiro – Cruzeiro

Müsabaka Belo Horizonte derbisi. Cruzeiro’nun rakibine karşı son 4 maçta galibiyeti yok hatta bunlardan birisi Deivid’i koltuğundan etmişti. Şimdi ise şartlar çok değişti. Eyalet dönemindeki performanslar tam tersi durumda. Ki kadronun%70’i dağıldı. Kadrosu oldukça zayıflayan America Mineiro’nun kümede kalması bitime 14 hafta olmasına karşın mucizelere bağlı. Forvet rotasyonundaki 6 isimden bir tek Savio’nun golünün olması durumu özetliyor. Cruzeiro’da yeni transferlerle birlikte net olarak kalite arttı. Kulübü çok iyi bilen Menezes yine farkını hissettiriyor. Bu maçta Sobis cezalı ama hem kulübedeki rekabet ortamı hem de Abila’nın yüksek formu bu durumu kapatacaktır. Seyirci avantajı da onlardan yana olacak. Cruzeiro kazanmaya yakın.

Tahmin: 2

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 4 Resmi Maçta:
  • America Mineiro 2 ve Cruzeiro 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.
  • 1 maçı America Mineiro kazanırken, 3 maç berabere bitti.Cruzeiro bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
  • America Mineiro 5 gol atarken, Cruzeiro 2 golle karşılık verdi.
  • 3 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 2 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.

Perşembe iddaa tahminleri ve banko kuponlar ile Günün Kuponu sitesi sizlere kazandırmaya devam ediyor. Banko maçların adresinden vazgeçmeyin, siz de iddaa’da kazanın!

CEVAP VER