498 Universitario – Emelec iddaa tahmini

0

9 Ağustos Salı Gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa kuponları ile sizlerle yardımcı olmaya çalışan Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlarımızı takip edin. İşte hafta içine özel yorumlar.

498 Universitario – Emelec /MERTCAN BULCA (NESİNE)

Universitario adına şuanda gündem maddesi ligdeki şampiyonluk yarışı. Haftasonu zirve yolunda çekiştikleri Sporting Cristal ile 2-0’dan gelip, berabere kaldılar. Tabii bu turnuva için toplamda 5 takviye yaptıklarını belirtmekte yarar var ama Ruidiaz’ın ardından Flores orta sahada ciddi bir kayıp. Chale’nin yüzünü güldüren gelişme ise Gustavino’nun durduğu dönemde Rengifo’nun fazlasıyla ön plana çıkması. 6 yıldır resmi turnuvalarda Peru ekiplerine karşı oynadığı 8 maçta hiç kaybetmeyen Emelec belki Quinteros dönemindeki istikrarında değil ama Arias ile yeni bir kimlik kazandılar. Özellikle uzun süredir uzak kaldıkları statlarına geri döndüklerinde, egemen oldukları Ekvador futboluna yeniden yön verebilirler. En önemli gol silahları Bolanos’u Gremio’yu kaptırmışlardı ama Mena ve Stracqualursi gibi önemli skorerleri var. Universitario’nun yoğun maç temposundan yıpranmakla kalmayıp, savunmada en fazla aksadığı dönemde gol yemeden maçı tamamlaması kolay gözükmüyor. Yalnız 92.kuruluş yıldönümlerini kutladıklarından da statta atmosfer farklı olacaktır. Karşılıklı gollere oynanır. 

Tahmin: KG VAR

Salı iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER