498 Paraguay – Şili İddaa Tahmini

0

01 Eylül Perşembe DKE Eleme Maçlarına Özel Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu Siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ile paranızı katlarken uzman yazarların iddaa yorumlarıyla da sizlere kupon yapma konusunda fikir sunuyor.

ÜYE OLAN HERKESE 5 TL BONUS TIKLAYIN.

498 Paraguay – Şili | (Mertcan Bulca-Nesine)

Paraguay’da Diaz birlikteliği kısa sürdü ve milli takımın başına daha önce de görev alan Arce getirildi.Ülke futbolunu yakından bilse de belki de tarihinin en iyi forvet rotasyonuna sahip takımdan, ideal 11 çıkartmakta zorlanıyorlar. Şili bilindiği gibi son 2 Copa America’nın şampiyonu. Sampaoli’nin gidişi sonrası soru işaretleriyle göreve gelen Pizzi, ağır yükü kaldırmayı başardı. Vidal-Sanchez ve Vargas üçlüsüyle hücumda fark yarattılar. Bravo, Jara ve Diaz gibi as kadrodan önemli isimlerin yokluğu dezavantaj. Karşılıklı gollerin çıkacağına inanıyorum.

Tahmin: Hiperbet‘in 1.72 oran açtığı KG VAR bahsini öneriyoruz. 1.5 Gol üstü ise banko kuponlara 1.33 ile oynanır! İlk üyeliğinizde 300 TL otomatik bonus kazanıyorsunuz.. Hemen üye olun, yüksek orandan bahis yapın!

 


 

CEVAP VER