497 Arjantin – Uruguay İddaa Tahmini

0

01 Eylül Perşembe DKE Eleme Maçlarına Özel Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu Siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ile paranızı katlarken uzman yazarların iddaa yorumlarıyla da sizlere kupon yapma konusunda fikir sunuyor.

497 Arjantin – Uruguay

Arjantin ile toplamda 3.finalini kaybeden Messi milli takımı bırakmıştı ama hem ülkedeki önemli isimlerin hem de yeni çalıştırıcı Bauza’nın çabalarıyla kararından vazgeçirildi ve Milli takıma geri döndü. Uruguay ise Son dönemde kötü futbol ortaya koyuyor, Zira son Copa America’da çok kötüydüler, Ayrıca Teknik direktör Tabarez ile Yıldız isim Suarez arasında sorunlar var.. Arjantin’de messi’nin dönüşü ile birlikte bambaşka bir hava olacak.. Bu nedenle galibiyete yakın taraf onlar..

Tahmin: 1.62 oran ile Arjantin Kazanır! HİPERBET‘ten oynayabilirsiniz. İlk üyeliğinizde 300 TL otomatik bonus kazanıyorsunuz.. Hemen üye olun, yüksek orandan bahis yapın! 

  • İki takım arasında Arjantin takımının sahasında oynanan son 6 maçın 5 tanesini Arjantin kazanırken 1 maç berabere bitti.
  • Bu 6 maçın 4 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 2 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • Arjantin takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 6 maçın 4 tanesinde karşılıklı gol oldu, 2 maçta karşılıklı gol olmadı.

CEVAP VER