495 Real Potosi – Univ. Catolica iddaa tahmini

0

9 Ağustos Salı Gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa kuponları ile sizlerle yardımcı olmaya çalışan Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlarımızı takip edin. İşte hafta içine özel yorumlar.

495 Real Potosi – Univ. Catolica /MERTCAN BULCA (NESİNE)

Bolivya temsilcisi Real Potosi, iç saha karşılaşmalarını 4 bin metre yükseklikte oynuyor.Uluslar arası kupalarda evlerinde çıktıkları son 3 maçı kazandılar. Ayrıca yeni çalıştırıcıları De La Torre yönetiminde 6 maçta 4 galibiyet alırken, 11 gol attılar.Ofansif bir kadroyla sahada olacaklar. Catolica adına burada sadece yüksek rakım dezavantaj değil. Aynı zamanda seferli uçuşlar gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Ayrıca Gutierrez, Fuenzalida, Mirosevic, Maripan ve Castillo’da önemli eksikler olarak göze çarpıyor. Mevcut şartlarda Potosi ön plana çıkıyor. Alternatif olarak 2.5 üstü de kuponlara yazılabilir.

Tahmin: 1

Salı iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER