492 Sportivo Luque – Penarol iddaa tahmini

0

9 Ağustos Salı Gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün kazandıran iddaa kuponları ile sizlerle yardımcı olmaya çalışan Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hazır kuponlar, banko maçlar ve banko kuponlarımızı takip edin. İşte hafta içine özel yorumlar.

492 Sportivo Luque – Penarol /MERTCAN BULCA (NESİNE)

Luqueno geçen yıl bu kupada sürpriz şekilde yarı final oynamıştı. Zaten Paraguay’dan kupada en çok tur gören takım olduklarından yeniden buradalar. İşin ilginç noktası ise; o başarıda büyük pay sahibi olan Eduardo Rivera, Sudamericana sonrasında daha iyi teklif aldığı Libertad’da uzun süreli bir projede başarılı olamayınca geri eski kulübüne döndü ve oldukça iddialılar. Bunların dışında kendi statlarını kullanabilecek olmaları da önemli. Öyle ki bu statta geçen yıl 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik almışlardı. Penarol’da şampiyonlukla kapatılan sezonun ardından kadroda büyük çaplı değişim yaşadı. Başta sadece yıldızları değil, takımın lideri de olan Forlan’ı kaybettiler. Özellikle hücum hattında hazırlık maçlarında hazır gözükmediler. Henüz resmi maç yapmamaları dezavantaj. Luqueno’nun ligde iddiası bulunmadan yeniden kulüp adına iyi getirisi olan bu turnuvaya önem verecek. İlk maçta şanslı olduklarını düşünüyorum. 

Tahmin: 1

Salı iddaa tahminleri ile Günün Kuponu’nda kazanmaya devam edebilirsiniz. Banko kuponlar ile her gün kazandıran sitemizde maç yorumları devam etmektedir. Ünlü yazarların kuponlarını ve yorumlarını da sitemizde bulabilirsiniz. İddaa’da kazandıran sitemiz her gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER