491 Kolombiya – Venezuela İddaa Tahmini

0

01 Eylül Perşembe DKE Eleme Maçlarına Özel Banko iddaa tahminleri ve maç yorumları ile Günün Kuponu Siteniz sizlere kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ile paranızı katlarken uzman yazarların iddaa yorumlarıyla da sizlere kupon yapma konusunda fikir sunuyor.

ÜYE OLAN HERKESE 5 TL BONUS TIKLAYIN.

491 Kolombiya – Venezuela | (Mertcan Bulca-Nesine)

Kolombiya 7 maç sonunda topladığı 10 puanla 5.sırada ama elemelerin ardından ilk 4 sırada olacaklarını tahmin ediyorum. Pekerman yönetiminde yıllardır yakaladıkları istikrar söz konusu. Özellikle kadroda Atletico Nacional ile muazzam bir sezon geçirmiş isimler yanında formda olan Bacca, her zaman fark yaratan James, dünyanın en iyi şutörlerinden olan Cardona, oturmuş savunma hattıyla güven veren bir kalecileri var. Barranquilla’da da fark yaratan oyun sergiliyorlar. Venezuela, Rafael Dudamel ile son Copa America’da inanılmaz işler çıkarttı. Vizcarrondo, Rincon ve Rondon gibi tecrübeli isimler kadroda ama ortalamaları oldukça gençleştirildi. Kolombiya’da son Copa America’da yaratıcılık problemi yeniden baş ağrıtabilir. Açıkçası önerim handikaplı ‘0’ tarafında olacak.

Tahmin: Hiperbet‘in 3.30 oran açtığı Ev sahibi takım TEK farklı kazanır bahsini öneriyoruz. İlk üyeliğinizde 300 TL otomatik bonus kazanıyorsunuz.. Hemen üye olun, yüksek orandan bahis yapın!


 

CEVAP VER